MİSYON-VİZYON-KALİTE POLİTİKASI

VİZYONUMUZ;

İLÇEMİZ VE ÜLKEMİZDEKİ TÜM SEKTÖRLERDE KATMA DEĞER YARATARAK SOSYAL VE EKONOMİK ANLAMDA ÜYELERİMİZ VE ÜLKEMİZE KATKIDA BULUNMAK VE ODAMIZIN HİZMET KALİTESİNİ SÜREKLİ OLARAK YUKARILARA TAŞIYARAK, EN İYİ HİZMET VEREN ODALAR ARASINDA YERİMİZİ ALMAKTIR .

 

MİSYONUMUZ;

EKONOMİK ANLAMDA DAHA GÜÇLÜ BİR SİLİFKE İÇİN, İLÇEMİZİN TÜM KARAKTERİSTİK ÖZELLİKLERİNİN SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİNİ KORUYARAK, ÜYELERİMİZE VE PAYDAŞLARIMIZA DAHA İYİ HİZMET SUNMAK VE BU HİZMET KALİTE STANDARDINI SÜREKLİ YÜKSELTMEKTİR.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ;

ODAMIZIN GEÇMİŞLE OLAN SIKI BAĞLARINI VE BU BAĞLARDAN ALDIĞI GÜCÜ GELECEĞE GÜVENLE TAŞIYARAK GEREK ÜYELERİNE GEREKSE DE TÜM TALEP SAHİPLERİNE EN İYİ HİZMETİ SUNARAK BU GÜCÜ PEKİŞTİRMEK, BUNU YAPARKEN ÜYELERİNİN ÇOK GENİŞ BİR YELPAZEDE YER ALAN VE GÜNÜN KOŞULLARINA GÖRE DEĞİŞEN İHTİYAÇLARINI EN HIZLI VE EN GÜVENİLİR ŞEKİLDE KARŞILAMAK, HİZMET ÇEŞİTLİLİĞİNİ ZENGİNLEŞTİRİP, HİZMETTE EŞİTLİĞİ VE SÜREKLİLİĞİ SAĞLAMAK,

FAALİYETLERİMİZ DOLAYISIYLA SORUMLUSU OLDUĞUMUZ YASALARA VE MEVZUATLARA TAVİZSİZ UYMAK,

TÜM ÇALIŞANLARIMIZA GEREKLİ BİLGİLENDİRME VE EĞİTİMLERİ SAĞLAYARAK GEREK İŞ GEREKSE KİŞİSEL GELİŞİMLERİNE KATKIDA BULUNMAK,

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİNİ ŞARTLARINA UYMAK VE ETKİNLİĞİNİ SÜREKLİ OLARAK İYİLEŞTİRMEKTİR.

 

BİLGİ İŞLEM POLİTİKAMIZ;

BAŞTA ÜYELERİMİZ OLMAK ÜZERE İÇ VE DIŞ PAYDAŞLARIMIZLA OLAN İLETİŞİMİN ÖNEMİNİ KAVRAYAN BİR ZİHNİYETLE, BİLGİLERİN YEDEKLENMESİ, GÜNCELLENMESİ, OLUŞABİLECEK RİSKLERİN ÖNLENMESİ ÜZERİNE SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR POLİTİKA İZLEMEKTİR.

 

HABERLEŞME VE İLETİŞİM POLİTİKAMIZ;

İLÇEMİZ VE BÖLGEMİZİN YEREL VE KÜLTÜREL DEĞERLERİNİ, İLETİŞİM ARAÇLARINI EN ETKİN BİÇİMDE KULLANARAK, ÖZELLİKLE İLÇEMİZE GELEN MİSAFİRLERİMİZE DOĞRU BİÇİMDE AKTARMAK VE BÖYLELİKLE İLÇEMİZ EKONOMİSİNE KATKI SAĞLAMAKTIR.

 

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ;

SİLİFKE TİCARET ODASI HER BİR ÇALIŞANINI AYRI BİR BİREY VE DEĞER OLARAK DEĞERLENDİRİR. BU KONUDA İZLEDİĞİ POLİTİKA; TEKNOLOJİK GELİŞMELER IŞIĞINDA, EKİP ÇALIŞMASI VE TAKIM RUHUNU ÖNEMSEYEN, ETİK KURALLARA BAĞLI KALARAK İŞ SORUMLULUĞUNU ALABİLEN PERSONELLER YETİŞTİRMEK VE BU ZİHNİYETİ KAVRAYABİLMİŞ KALİTELİ BİREYLERDEN OLUŞAN BİR TAKIM YARATMAKTIR.

 

MALİ POLİTİKAMIZ  

5174 SAYILI KANUN VE MEVZUATLA BELİRLENMİŞ, TİCARET ODALARINA MALİ ANLAMDA YÜKLENMİŞ OLAN SORUMLULUKLA HAREKET EDEREK, ÜYE İHTİYAÇLARINI KARŞILAMAK VE MESLEKİ FAALİYETLERİNİ KOLAYLAŞTIRMAKTIR.

 

ÜYE İLİŞKİLERİ POLİTİKAMIZ

ÜYELERİMİZ TALEP ETSİN BİZ GERÇEKLEŞTİRELİM İLKESİ İLE HAREKET ETMEK, 

ÜYE İLİŞKİLERİMİZDE SÜREKLİLİĞİ VE ETKİNLİĞİ SAĞLAMAK,

YENİLİKÇİ HİZMETLERLE ÜYE BEKLENTİLERİNİN ÖTESİNE GEÇMEK, 

ÜYE MEMNUNİYETİNİ ÜST SEVİYEDE TUTMAKTIR.