Meslek Komiteleri

1. MESLEK GRUBU
MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELER  
  1. ÖZGÜR ÇOPUR
  2. ÇAĞ TARIM HAYV. GIDA İNŞ. TİC. LTD. ŞTİ.
  3. BİROL GÜRGEN
  4. AVCILAR NAK. GIDA YEM TİC. LTD. ŞTİ.
  5. YURTSEVER ÖZEL

 

   
2. MESLEK GRUBU
MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELER   
  1. ABDUL BAKİ UYSAL
  2. İBRAHİM FIRTINA
  3. DOĞUŞ MİM. MÜH. HAR. TUR. TİC. SAN. LTD. ŞTİ
  4. TEVFİK ÖZEN
  5. TRAK PLANLAMA MİM. İNŞ. TEK. GIDA LTD. ŞTİ.

 

   
3. MESLEK GRUBU
MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELER  
  1. MUSTAFA KISA
  2. MUTLU EFE YAPI TUR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
  3. TAŞELİ MADENC. İNŞ. YEM GIDA SAN. LTD. ŞTİ.
  4. ÖMER ÇOLAK
  5. ÇAĞLAYAN ESİN VURAL

 

   
4. MESLEK GRUBU
MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELER   
  1. MUHSİN AÇIKGÖZ
  2. MUHAMMET KALKAN
  3. KAÇAR OTO İNŞ. TUR. NAK. SAN. LTD. ŞTİ.
  4. AD-ER LPG NAK. OTO SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
  5. AHMET TURGUT OTO MÜH. YED. PAR. LTD. ŞTİ.

 

 
   
5. MESLEK GRUBU   
MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELER   
  1. S.S. SİLİFKE NAKLİYECİLER MOT. TAŞ. KOOP.
  2. S.S. SİLİFKE OTOBÜSCÜLER MOT. TAŞ. KOOP.
  3. S.S. 83 NO.LU SİLİFKE YENİ GÖKSU TAŞ. KOOP.
  4. S.S. 149 NO.LU ÖĞR. ÖĞRT. OKUL SER. KOOP.
  5. S.S. SİM-KOOP SİLİFKE MİN. MOT. TAŞ. KOOP.

 

   
6. MESLEK GRUBU   
MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELER     
  1. ÖZERLER GIDA VET. TUR. TİC. SAN. LTD. ŞTİ.
  2. ÇEVİKLER TAR. ÜRN. KOM. İTH. İHR. LTD. ŞTİ.
  3. ŞAHİNOĞLU TAR. ÜRN. GIDA İNŞ. TİC. LTD. ŞTİ.
  4. SADRETTİN İRİŞ
  5. TUĞRAN TURİZM İNŞ. GIDA SAN. LTD. ŞTİ.

 

   
7. GRUP GIDA TOPTANCILARI MESLEK GRUBU
MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELER   
  1. OKTAY DAĞLI
  2. ÜÇ KARDEŞLER GIDA MAD. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
  3. MİMFA SÜPERMARKET GIDA DAĞ. PAZ. LTD. ŞTİ.
  4. YAZARLAR NAKL. GIDA PAZ. LTD. ŞTİ.
  5. BİLGİN BİLGİSAYAR GIDA TAR. TUR. LTD. ŞTİ.

 

   
8. MESLEK GRUBU  
MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELER     
  1. ALİ TÜRER
  2. SELEF GIDA TARIM ÜRN. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
  3. HASAN AKSAY
  4. SARI GIDA TUR. İNŞ. TİC. LTD. ŞTİ.
  5. MUSTAFA BULUT

 

   
9. MESLEK GRUBU
MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELER   
  1. ESE SAPMAZ
  2. MEHMET ALİ SARAÇOĞLU:DRYMAS
  3. SEDAT ŞAHİN
  4. AHMET DELİOĞLU:DONAT MOBİLYA
  5. UMUT ÇINAR

 

   
10. MESLEK GRUBU 
MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELER  
  1. ERDİN SOY
  2. SADIK AKMAN
  3. ENTA BİLGİSAYAR YZLM EL.HİZ. LTD. ŞTİ.
  4. AHMET GÖZTAŞ
  5. KÜRŞAD ÇOLAK

 

   
11. MESLEK GRUBU 
MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELER   
  1. MUSTAFA UYSAL
  2. HASAN TANER ÇABUK
  3. GÖZDE GIDA ÜRN. İM. TURZ. LTD. ŞTİ.
  4. CEMAL SENİR
  5. ÖZKAYMAK PASTANE TURZ. GIDA TİC. LTD. ŞTİ.

 

   
12. MESLEK GRUBU 
MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELER    
  1. HÜSEYİN KASAP
  2. BORA KÖROĞLU
  3. ERSİN AÇIKGÖZ
  4. MUSTAFA ESKİ
  5. YAŞAR ÖZTÜRK

 

   
13. MESLEK GRUBU 
MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELER  
  1. ALİ IŞIK
  2. AHMET ASLAN
  3. VELİTTİN APAYDIN
  4. EMİN ÇOM
  5. ALPARSLAN ÜNLÜ 

 

   
14. MESLEK GRUBU 
MESLEK KOMİTESİ ASİL ÜYELER  
  1. MEHMET SUAT YILMAZ
  2. AKDENİZ VET. HİZ. HAYV. GIDA OTO LTD. ŞTİ.
  3. ÖZEL BEYAZYELKEN ÖZEL EĞT. HİZ. LTD. ŞTİ.
  4. AYŞE BELEN EKEN
  5. BİLGE EĞİTİM HİZ. MAT. İNŞ. NAK. TİC. LTD. ŞTİ.