24
ODAMIZ ANTALYA EXPO CENTER FUAR MERKEZİ (ANFAŞ) TA DÜZENLENEN 4.YÖRESEL VE GELENEKSEL ÜRÜNLER FUARI'NA KATILDI

 Odamız, 19 - 22 EYLÜL Tarihlerinde ANTALYA EXPO CENTER FUAR MERKEZİ (ANFAŞ) nde Düzenlenen 4.YÖRESEL VE GELENEKSEL ÜRÜNLER FUARI’na katıldı.

[Devamını oku...]

20
ODAMIZ, KOSGEB SİLİFKE TEMSİLCİLİĞİ OLARAK HİZMET VERMEYE BAŞLAMIŞTIR

 Kosgeb ile Odamız arasında yapılan protokol ile, Kosgeb işlemleri Odamızda yapılmaktadır.

[Devamını oku...]

20
TİCARET BORSASI TESCİL İŞLEMLERİ ODAMIZDA YAPILMAKTADIR

Ticaret Borsası Tescil hizmetleri odamızca verilmektedir.

[Devamını oku...]

03
NÜKLEER SANTRAL İÇİN ÖNEMLİ AÇIKLAMA

 12.05.2010 Tarihinde Ankara’da İmzalanan,15.07.2010 tarihli ve 6007 sayılı Kanunla Onaylanması uygun bulunan, 27.08.2010 tarihli ve 2010/918 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile Onaylanan “Türkiye Cumhuriyeti ile Rusya Federasyonu Hükümeti arasında Türkiye Cumhuriyeti’nde Akkuyu Sahasında bir Nükleer Güç Santralinin (NGS) Tesisine ve İşletimine Dair İşbirliğine İlişkin Anlaşma “ ile Ülkemizde İlk Nükleer Santral Kurulması çalışmalarına başlanılmıştır.

[Devamını oku...]

11
GIDA İŞLETMELERİNDE ÇALIŞANLARA GIDA HİJYEN SERTİFİKALARI VERİLDİ

Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Yıldırım Baydar, çalışma hayatında iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili açıklamada bulundu.

Baydar, “Çalışma hayatında iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili hususlar 4857 sayılı İş Kanununda ve bu kanuna göre çıkarılmış olan yönetmeliklerde, diğer taraftan 1974 yılında çıkarılan İşçi sağlığı ve İş güvenliği tüzüğü ve bu tüzüğe dayanılarak çıkarılmış yönetmelikler de yer almakta idi… İş sağlığı ve güvenliğine ilişkin günümüze kadar çıkarılmış bir kanun bulunmamaktadır.

[Devamını oku...]

26
TİCARET VE SANAYİ ODASI GENEL SEKRETERİ YILDIRIM BAYDAR’IN İLÇEMİZDEKİ SANAYİ İŞLETMELERİNİN SANAYİ SİCİL BELGESİ HAKKINDA YAPMALARI GEREKEN BİLDİRİMLER HAKKINDAKİ BEYANATI.

 Yazılımı tamamlanan yeni Sanayi Sicil Bilgi Sistemi uygulamaya açılmıştır. Sistemin işleyişi ile ilgili Bakanlığa(Bilim,Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı) geri bildirim yapılması, sistemin sorunsuz çalışmasının sağlanması bakımından oldukça önemlidir.

[Devamını oku...]

Sayfa 9 / 11İlk   Geri   2  3  4  5  6  7  8  [9]  10  11  İleri   Son