Silifke online hotel booking - Booked.net
+14°C
02
ODAMIZ İLE İŞ BANKASI ARASINDA ÜYELERİMİZE UYGUN KREDİ KULLANDIRMA KONUSUNDA PROTOKOL YAPILDI

 İş Bankasından Silifke Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine hesaplı kredi imkânı geliyor. Banka ve oda yönetimi, imzaladığı protokol ile üyelere uygun koşullarda kredi kullandıracak.

Silifke Ticaret ve Sanayi Odası ile Türkiye İş Bankası arasında oda üyelerine daha uygun koşullarda kredi kullandırmaya yönelik protokol imzalandı.

[Devamını oku...]

27
BAŞKAN NURETTİN KAYNAR ÇİFTÇİLERİN SORUNLARINI ANLATTI

 Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nurettin Kaynar, Denizbank’ın; tarım sektörünün ihtiyaçlarına özel olarak tasarladığı ve Türkiye’de bir ilk olarak gerçekleştirdiği Üretici Kart’ın 10. yıl etkinlikleri kapsamında Atayurt Mahallesinde hal esnafı ile buluştu.

[Devamını oku...]

27
BAŞKAN NURETTİN KAYNAR'DAN BANKALARA UYARI

 Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nurettin Kaynar, küresel finansman koşullarında bankaların rolüyle ilgili olarak basın açıklamasında bulundu.

[Devamını oku...]

20
BAŞKAN KAYNAR; SİLİFKE TSO BİR AYRICALIKTIR.
         Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nurettin Kaynar, Silifke’nin gelişip kalkınması için bölgede bulunan başta k...

[Devamını oku...]

16
KOSGEB “UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ” KURSİYERLERİ SERTİFİKALARINI ALDI

 Silifke Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Kursu sona erdi. Oda Meclis toplantı salonunda düzenlenen tören ile kursiyerler, sertifikalarına kavuşmanın sevincini yaşadı.

[Devamını oku...]

14
SİLİFKE'DE COĞRAFİ İŞARETLER SÜRECİ PANELİ ODAMIZDA DÜZENLENDİ

Odamız toplantı salonunda Silifke Yoğurdu'nu tescilleme süreciyle ilgili, Prof. Dr. Sn. Yahya Kemal AVŞAR, Yard. Doç. Dr. Sn. Kadriye ŞAHİN ve Türk Panent Enstitüsü Marka Uzm. Yard. Sn. Emre GÜLLÜ'nün katılımı ile  " Silifke'de Coğrafi İşaretler Süreci" konulu panel düzenlendi.

[Devamını oku...]

Sayfa 7 / 12İlk   Geri   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  İleri   Son