16
ÖZEL EKONOMİ BÖLGELERİ

Mersin Milletvekili ve Ekonomi Bakanı Sayın,ZAFER ÇAĞLAYAN ın müjdesini verdiği ve 2023 Hedefi olarak belirlenen Üretime Dayalı Büyümemizi destekleyecek olan, ÖZEL EKONOMİ BÖLGELERİ uygulamasına başlanılacağını ve Serbest Bölge anlayışını,Özel Ekonomik Bölge anlayışına getirileceklerini ve Çin’de,Kore’de,Hindistan’da,ABD’de bu bölgeleri oluşturacaklarını bildirmişlerdir.

[Devamını oku...]

16
TİCARET VE SANAYİ ODALARI VE TİCARET BORSALARININ EKONOMİDEKİ YERİ ve VİZYONU

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M.RIFAT HISARCIKLIOĞLU’nun dediği gibi “İl ve İlçelerde Türk Özel Sektörünün çatı kuruluşu ve kanaat önderi olan Oda ve Borsaların her zaman bir adım önden gitmesi gerekmektedir.” Çünkü Dünya öyle bir hale geldi ki,bilgi o kadar hızlı yayılıyor ki,her şey çok hızlı değişiyor.

[Devamını oku...]

16
Akreditif ve UCP 600 Eğitim Semineri

Silifke Ticaret ve Sanayi Odası ile Selçuk Üniversitesi Silifke-Taşucu Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen ve TEB(Türk Ekonomi Bankası)Çukurova ve Güneydoğu Anadolu Bölge Sorumlusu DIŞ TİCARET MERKEZLERİ MÜDÜRÜ TURAN AKIN tarafından verilen

[Devamını oku...]

16
YENİ TÜRK TİCARET KANUNU HAKKINDA SEMİNER ODAMIZ TOPLANTI SALONUNDA YAPILACAKTIR

Üyelik Aidatlarının ikinci taksitlerini ödeme süresi 31 EKİM 2012 mesai bitiminde sona erecektir.

[Devamını oku...]

14
Silifke Ticaret ve Sanayi Odası ile Selçuk Üniversitesi Silifke-Taşucu Meslek Yüksekokulu tarafından “Akreditif ve UCP 600 Eğitim Semineri” organize edilecek.

Bu eğitim semineri, geçmiş yıllarda eğitim alanında çok sayıda ortak proje gerçekleştiren iki kurumun 2011 yılındaki ortak düzenlediği üçüncü etkinlik olacak. Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali DOĞAN ve Selçuk Üniversitesi Silifke-Taşucu MYO Müdürü Prof. Dr. Halis OĞUZ, bölgedeki bu iki kurum arasındaki işbirliğinin oldukça önemli olduğunu ve bu işbirliğinin bölgenin ihtiyacı olan başka projeleri de teşvik edeceğini belirtiyorlar.

[Devamını oku...]

Sayfa 11 / 11İlk   Geri   2  3  4  5  6  7  8  9  10  [11]  İleri   Son