Silifke online hotel booking - Booked.net
+14°C
28
Silifke’de “Demokratik Yerel Yönetim Hareketleri” Paneli yapıldı

MERSİN’in Silifke İlçesi’nde Selçuk Üniversitesi Silifke-Taşucu Meslek Yüksekokulu ve Silifke Belediyesi tarafından “Demokratik Yerel Yönetim Hareketleri” konulu 2. Yerel Yönetimler Paneli düzenlendi.

[Devamını oku...]

21
TEKNOGİRİŞİM SERMAYESİ DESTEK PROGRAMI

Ülkeyi gerçek zenginliğe taşıyacak şey,yer altı zenginliği değil,kaliteli insan gücüdür.Bu gün zengin,refah ve demokrasinin en üst düzeyde yaşandığı ülkelere bakıldığı zaman,eğitime verilen önemin ve girişimci sayısının çokluğu net bir şekilde görülecektir.

Ülkemizin 75 milyonluk nüfusunun yarısı kadın,yaş olarak ta  28 yaş altı.Genç ve dinamik bir toplumuz.Kullanabilir ve yönetebilirsek bunu zenginliğe dönüştürebiliriz.Yönetemez isek,sosyal bir sıkıntı olarak önümüze çıkar.Bunun için zenginliğimiz olan kadınlarımızın ve gençlerimizin ülke ekonomisine yapacağı katkıları göz ardı edemeyiz.

 

 

[Devamını oku...]

16
ÖZEL EKONOMİ BÖLGELERİ

Mersin Milletvekili ve Ekonomi Bakanı Sayın,ZAFER ÇAĞLAYAN ın müjdesini verdiği ve 2023 Hedefi olarak belirlenen Üretime Dayalı Büyümemizi destekleyecek olan, ÖZEL EKONOMİ BÖLGELERİ uygulamasına başlanılacağını ve Serbest Bölge anlayışını,Özel Ekonomik Bölge anlayışına getirileceklerini ve Çin’de,Kore’de,Hindistan’da,ABD’de bu bölgeleri oluşturacaklarını bildirmişlerdir.

[Devamını oku...]

16
TİCARET VE SANAYİ ODALARI VE TİCARET BORSALARININ EKONOMİDEKİ YERİ ve VİZYONU

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M.RIFAT HISARCIKLIOĞLU’nun dediği gibi “İl ve İlçelerde Türk Özel Sektörünün çatı kuruluşu ve kanaat önderi olan Oda ve Borsaların her zaman bir adım önden gitmesi gerekmektedir.” Çünkü Dünya öyle bir hale geldi ki,bilgi o kadar hızlı yayılıyor ki,her şey çok hızlı değişiyor.

[Devamını oku...]

16
Akreditif ve UCP 600 Eğitim Semineri

Silifke Ticaret ve Sanayi Odası ile Selçuk Üniversitesi Silifke-Taşucu Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen ve TEB(Türk Ekonomi Bankası)Çukurova ve Güneydoğu Anadolu Bölge Sorumlusu DIŞ TİCARET MERKEZLERİ MÜDÜRÜ TURAN AKIN tarafından verilen

[Devamını oku...]

16
YENİ TÜRK TİCARET KANUNU HAKKINDA SEMİNER ODAMIZ TOPLANTI SALONUNDA YAPILACAKTIR

Üyelik Aidatlarının ikinci taksitlerini ödeme süresi 31 EKİM 2012 mesai bitiminde sona erecektir.

[Devamını oku...]

Sayfa 11 / 12İlk   Geri   3  4  5  6  7  8  9  10  [11]  12  İleri   Son