Silifke online hotel booking - Booked.net
+14°C

20

         Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nurettin Kaynar, Silifke’nin gelişip kalkınması için bölgede bulunan başta kamu, özel sektör, sivil toplum kuruluşları ve üniversiteler olmak üzere ilgili tüm kurum ve kuruluşlar ile istişare içerisinde çalıştıklarını açıkladı.

Kaynar, Silifke ve bölgesini bir bütün olarak gördüklerini belirterek, “Bölgemizin gelişme ve büyümesini tüm il ve ilçeleriyle birlikte olacağına inanıyoruz. Sadece Silifke merkezde değil, mahallelerimizde de, il ve ilçe genelinde çok güzel bir birliktelik yakaladık. Bunun yansımalarını her yerde görmek mümkün. Resmi kurumlar, üniversiteler, odalar, birlikler, yerel yönetimler ve sivil toplum kuruluşları ile yapmış olduğumuz birçok ortak çalışma sayesinde, Türkiye ve dünya çapında ismimizden söz ettirdik.

Unutmayalım ki; artık bizim için önemli olan tek şey ihracatın artırılması, ekonominin büyütülmesi ve halkımızın refah düzeyinin yükseltilmesidir. Artık şehirlerin büyüklüğü nüfuslarıyla değil, yaptıkları ihracatla, ekonomisiyle, sanayisiyle ve tarımsal zenginliğiyle anılıyor. Ekonominin büyümesi için çaba gösteren, çalışan, üreten her kişinin, her firmanın, her kurumun sonuna kadar destekçisiyiz. El ele vererek ülkemizi ve ilçemizi daha iyi noktalara taşıyacağımıza inancım sonsuzdur" diye konuştu.

 

Okunma Sayısı: 2930
resim