Silifke online hotel booking - Booked.net
+14°C

22

 

İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ 2019


Odamız tarafından “İstihdam Seferberliği 2019” kampanyası kapsamında Devlet tarafından işverenlere sağlanan teşvik ve destelerin anlatıldığı bilgilendirme toplantısı 19.03.2019 tarihinde Odamız ev sahipliğinde İş Kurumu ve SGK birlikteliği ile gerçekleştirildi.


Toplantıya İş Kurumu Silifke Merkez Müdürü MUSTAFA DEVECİOĞLU,SGK Silifke Merkez Müdürü MUSTAFA AYGÜN,Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerimiz,İşadamları ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler katıldılar.
Yönetim Kurulu Başkanımızın açılış konuşmasını yaptığı bilgilendirme toplantısında “Kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör iş birliğiyle istihdam hedefleri yakalanabilir.Yerli ve milli üretime daha fazla yatırım yaparak, ekonomide dışa bağımlılığı azaltarak yeni istihdam alanları açmaya devam edilmesi gerekir.” Dedi.


İşkur Silifke Merkez Müdürü Mustafa Devecioğlu ve SGK Silifke Merkez Müdürü Mustafa Aygün katılımcılara “Çalışma Hayatında Milli Seferberlik” programı kapsamında uygulanan teşvikler hakkında detaylı bilgiler vererek katılımcıların sorularını cevaplandırdılar.

Okunma Sayısı: 471
resim