Silifke online hotel booking - Booked.net
+14°C

18

 

 

Silifke Kaymakamlığı himayelerinde Mersin Üniversitesi Silifke Meslek Yüksekokulu, Silifke Ticaret ve Sanayi Odası ve İŞKUR Silifke Hizmet Merkezi Müdürlüğü işbirliğiyle 15 Mart 2019 tarihinde “Kariyer Günü” etkinliği düzenlendi.
Etkinliğin çağrılı konuşmacısı olarak Mersin Üniversitesi Kariyer Merkezi Müdürü Doç. Dr. İlhan EGE tarafından “Gelecek ve Kariyer” konulu sunum gerçekleştirildi.
Ardından, moderatörlüğünü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet SAYGIN’ın yaptığı; Migros İnsan Kaynakları Bölge Müdürü Koray ÖZDEMİR, MEDCEM İnsan Kaynakları Müdür Yardımcısı Nurettin TÜRKTOPU ve Silifke İşkur Hizmet Merkezi Müdürü Mustafa DEVECİOĞLU’nun panelist olarak yer aldığı “İş Hayatında Başarı” konulu panel düzenlendi. Katılımın yoğun olduğu panelde etkili cv hazırlama, mülakat stratejileri ve iş bulma sürecinde İŞKUR destekleri konularına değinildi.
Etkinlik, 2018-2019 Akademik Yılı Güz Dönemi’nde dereceye giren Silifke Meslek Yüksekokulu öğrencilerine Onur ve Yüksek Onur belgelerinin takdimi ile sona erdi.

Okunma Sayısı: 433
resim