Silifke online hotel booking - Booked.net
+14°C

Entries for Nisan 2015

20
60 YAŞ ÜSTÜ BAŞARILI İŞ KADINLARI TEMALI PLAKET TÖRENİ

Mersin İl Kadın Girişimciler İcra Komitesi   2015 Yılı Kadınlar Günü Dolayısı ile bir faaliyet imza attılar. Mersin İl K. G. İ. Kurulu tarafından düzenlenen "İŞLEYEN IŞIKLAR; 60 YAŞ ÜSTÜ BAŞARILI İŞ KADINLARI TEMALI PLAKET TÖRENİ " nde Silifke'den Üç Değerli İş Kadınına plaket verildi.

Bu Törene Katılan Silifke TSO Başkanı Nurettin KAYNAR,  “Kadınların toplumda ve iş dünyasında büyük başarılara imza attığını, ailenin temel değeri olan kadınların gelişen Türkiye’mizin iş dünyasındaki rolünün  yadsınamayacağını ve  kadınlarımıza pozitif ayrımcılık yapılmasını ve önümüzdeki engellerin kaldırıldığı zaman kadınların neler yapabileceğini göreceğiz. Yaşamın her alanında önemli bir yeri olan kadının hak ettiği yere gelmesi en büyük dileğimizdir. 21. Yüzyıl kadınların yılı olacaktır.  Bizler  buna yürekten inanıyoruz.  Kadınlara sosyal ve ekonomik hayatta fırsat eşitliği sağlanmalıdır.  İş fikri olan her kadınımız sosyal ve ekonomik hayatta söz sahibi olmasını istiyoruz” dedi.

[Devamını oku...]

09
SİLİFKE TSO BAŞKANI NURETTİN KAYNAR 8.TÜRKİYE TİCARET VE SANAYİ ŞURASINA KATILDI

Ticaret ve Sanayinin Aktörleri Dertlerini ve çözüm önerilerini, TOBB’da düzenlenen 8. Türkiye Ticaret ve Sanayi Şurası’nda, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile ilgili Bakanlara birinci ağızdan anlatma fırsatı buldu.

[Devamını oku...]