Silifke online hotel booking - Booked.net
+14°C

Entries for Nisan 2013

17
KOSGEB VERİTABANINA KAYITLI ÜYELERİN DİKKATİNE

 KOSGEB veritabanına kayıtlı üyelerin 2012 Yılı’na ait beyannamelerini 30 Nisan 2013 Salı Günü’ne kadar KOSGEB Mersin Hizmet Merkezi Müdürlüğü’ne bildirmesi gerekmektedir.

[Devamını oku...]

17
SANAYİ İŞLETMELERİNİN DİKKATİNE!

Sanayi işletmelerinin, 2012 Yılına ait faaliyet Bilgilerini İçeren Yıllık İşletme Cetvelinin en geç dört(4) ay içinde (Nisan Ayı Sonuna Kadar) -https://sanayiscil.sanayi.gov.tr/ adresinden yeni sisteme ait kullanıcı adı-şifre oluşturularak giriş yapılıp giriş ekranında yer alan kullanım kılavuzlarını dikkate alarak açılan sayfada yer alan “ Kayıtlı İşletmelerim “ menüsünü tıklayarak işlemlerin tamamlanması,anket formunun doldurulması ve Müdürlük onayına gönderilmesi gerekmektedir.

[Devamını oku...]

16
İLÇE SEÇİM KURULU BAŞKANLIĞI’NDAN BİLDİRİLMİŞTİR.

04 Mayıs 2013 Cumartesi Günü Saat 09:00-17:00 arasında Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binasında Meslek Komitesi ile Meclis Asil ve Meclis Yedek Üyelerinin Seçimi Yapılacaktır.

[Devamını oku...]

11
GIDA İŞLETMELERİNDE ÇALIŞANLARA GIDA HİJYEN SERTİFİKALARI VERİLDİ

Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Yıldırım Baydar, çalışma hayatında iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili açıklamada bulundu.

Baydar, “Çalışma hayatında iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili hususlar 4857 sayılı İş Kanununda ve bu kanuna göre çıkarılmış olan yönetmeliklerde, diğer taraftan 1974 yılında çıkarılan İşçi sağlığı ve İş güvenliği tüzüğü ve bu tüzüğe dayanılarak çıkarılmış yönetmelikler de yer almakta idi… İş sağlığı ve güvenliğine ilişkin günümüze kadar çıkarılmış bir kanun bulunmamaktadır.

[Devamını oku...]