Silifke online hotel booking - Booked.net
+14°C

Entries for Kasım 2013

28
SİLİFKE TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU "MERSİN ULUSLARARASI TİCARET VE YATIRIM FORUMU, FUARI VE İKİLİ GÖRÜŞMELERİ"NE KATILDI

 Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Mersin Yenişehir Fuar Alanında Gerçekleşen ve Mersin Ticaret ve Sanayi Odası, Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi ve Mersin Akdeniz Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin İşbirliği ve Organizasyonunda gerçekleşen “ULUSLARARASI TİCARET VE YATIRIM FORUMU, FUARI VE İKİLİ GÖRÜŞMELERİ” ne katıldılar.

[Devamını oku...]

22
SİLİFKE TİCARET VE SANAYİ ODASI KASIM AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI’NA SİLİFKE YOĞURDU DAMGASINI VURDU

 Silifke’de Kasım Ayı olağan meclis toplantısını düzenleyen Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, toplantı öncesi üyelere Silifke Yoğurdu ikramında bulundu. Oda yönetim kurulu üyeleri bir taraftan yoğurtlarını yerken diğer taraftan da meclis kararlarını oyladı.

[Devamını oku...]

19
ÇUKUROVA KALKINMA AJANSI’NDAN DUYURULUR!

 Çukurova Kalkınma Ajansı 2014 mali Destek Programları ve Proje Hazırlama Eğitimleri 09-10 Aralık 2013 Tarihlerinde Odamız Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilecektir.

[Devamını oku...]

19
TİCARİ DEFTER ONAYLARI HAKKINDA DUYURU!
 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu 64 maddesi 3. Fıkrası ; (3) (Değişik: 26/6/2012-6335/8 md.) Fiziki ortamda tutulan yevmiye defteri, d...

[Devamını oku...]

07
SİLİFKE TİCARET VE SANAYİ ODASI TİCARET SİCİLİ MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN DUYURULUR!

 Silifke Ticaret Sicili Müdürlüğü tarafından Ticaret Sicil Kayıtları üzerinde yapılan incelemeler neticesinde aşağıda ilan duyuruları bulunan ekli listelerdeki Anonim ve Limited Şirketler ile Kooperatiflerin kayıtları silinecektir. Üyelerimizin ekli listeleri kontrol ederek firmalarının durumlarını tespit etmeleri rica olunur.

[Devamını oku...]