Silifke online hotel booking - Booked.net
+14°C

Entries for Ocak 2013

28
Silifke’de “Demokratik Yerel Yönetim Hareketleri” Paneli yapıldı

MERSİN’in Silifke İlçesi’nde Selçuk Üniversitesi Silifke-Taşucu Meslek Yüksekokulu ve Silifke Belediyesi tarafından “Demokratik Yerel Yönetim Hareketleri” konulu 2. Yerel Yönetimler Paneli düzenlendi.

[Devamını oku...]

21
KOSGEB İN 2012 YILINDAKİ DESTEKLERİ

KOSGEB İN 2012 YILINDAKİ DESTEKLERİ KOSGEB 2011 Yılında çeşitli destek programları aracılığı ile KOBİ lere 157 milyon 860 bin lira kaynak aktarılan KOSGEB 2012 de 422 milyon liralık projesi ile proje beklemektedir.

[Devamını oku...]

21
TEKNOGİRİŞİM SERMAYESİ DESTEK PROGRAMI

Ülkeyi gerçek zenginliğe taşıyacak şey,yer altı zenginliği değil,kaliteli insan gücüdür.Bu gün zengin,refah ve demokrasinin en üst düzeyde yaşandığı ülkelere bakıldığı zaman,eğitime verilen önemin ve girişimci sayısının çokluğu net bir şekilde görülecektir.

Ülkemizin 75 milyonluk nüfusunun yarısı kadın,yaş olarak ta  28 yaş altı.Genç ve dinamik bir toplumuz.Kullanabilir ve yönetebilirsek bunu zenginliğe dönüştürebiliriz.Yönetemez isek,sosyal bir sıkıntı olarak önümüze çıkar.Bunun için zenginliğimiz olan kadınlarımızın ve gençlerimizin ülke ekonomisine yapacağı katkıları göz ardı edemeyiz.

 

 

[Devamını oku...]

21
SİLİFKE TSO 2012 KIRTASİYE YARDIMLARI

Silifke Ticaret ve Sanayi Odasının geleneksel hale getirdiği, ilçemiz okullarında öğretim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere yönelik kırtasiye yardımı bu yıl da yapıldı.  Silifke Ticaret ve Sanayi Odası geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yeni eğitim öğretim yılında da ihtiyaç sahibi öğrencilere yardım eli uzatmaya devam etmektedir. Bu yıl Silifke’de yaklaşık 800 ilköğretim öğrencisine kırtasiye yardımı yapan Ticaret ve Sanayi Odası yardımlarına ara vermeden devam ediyor.

[Devamını oku...]

21
2012 Yılı Oda Üyelik Aidatı 2. Taksit Ödemesi

Üyelik Aidatlarının ikinci taksitlerini ödeme süresi 31 EKİM 2012 mesai bitiminde sona erecektir.

 

 

5174 Sayılı Kanunun Yıllık Üye Aidatıyla ilgili 24. maddesi ile gelir veya kurumlar vergisi mükellefi üyelerimizin ayrıca ödemekle yükümlü oldukları Munzam Aidat ı düzenleyen 25. maddesi uyarınca üyelerimizin ödemesi gereken Yıllık Üye Aidatı ve Munzam Aidatları her yılın HAZİRAN ve EKİM aylarında iki eşit taksitle ödenmektedir.

 

 

[Devamını oku...]

16
ÖZEL EKONOMİ BÖLGELERİ

Mersin Milletvekili ve Ekonomi Bakanı Sayın,ZAFER ÇAĞLAYAN ın müjdesini verdiği ve 2023 Hedefi olarak belirlenen Üretime Dayalı Büyümemizi destekleyecek olan, ÖZEL EKONOMİ BÖLGELERİ uygulamasına başlanılacağını ve Serbest Bölge anlayışını,Özel Ekonomik Bölge anlayışına getirileceklerini ve Çin’de,Kore’de,Hindistan’da,ABD’de bu bölgeleri oluşturacaklarını bildirmişlerdir.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 2İlk   Geri   [1]  2  İleri   Son